REGISTRACE

REGISTRACE 2018-04-12T09:16:34+02:00

Registrace pro oddíly

Místa budou rychle vyprodána! Proto neváhej a buď mezi prvními, kteří se přihlásí na historicky první ročník Krajského jamboree Přemysla Oráče. Registrace končí 31. května nebo naplněním kapacity.

Registrační poplatek

400za osobu

Určitě se již nemůžete dočkat na historicky první ročník Krajského Jamboree. My se na vás těšíme! Pokud se rozhodnete se svým oddílem nebo střediskem zúčastnit této akce, která proběhne ve dnech 20. – 23. 9. 2018 v Mostě, stačí vyplnit přihlášku. Po vyplnění registračního formuláře vám bude na mail odeslán odkaz pro úpravu. Jmenný seznam (+ pošty účastníků) lze upravovat až do konce května, kdy de registrace uzavírá. Po ukončení registrace vám zašleme platební údaje pro zaslání účastnického poplatku (Budeme po vás žádat částku podle počtu účastníků k 1. 6.). Poplatky je potřeba následně uhradit do 17. 6. 2018.

Jako jednotlivci se přihlašují pouze dospělí činovníci nebo členové kmenů dospělých. Maximálně se mohou jako jednotlivci hlásit roveři či rangers, kteří nespadají pod žádnou organizační jednotku (tzv. volní radikálové). Ostatní se musejí registrovat pouze jako skupiny! 🙂

Stále váháš?

• Zúčastníš se 1. Krajského jamboree Přemysla Oráče

• Navážeš spoustu nových kontaktů

• Odvezeš si spoustu zážitků

• A hlavně budeš součástí velké akce

Co obsahuje registrační poplatek?

• Účast na sportovních, rukodělných aktivitách

• Nášivku z akce

• Kulturní vystoupení/akce

• Pojištění na této velké akci

• Dopravu k pomníku Přemysla Oráče

Registruj se!

Nezapomeň! Je pouze omezený počet míst a registrovat se můžeš jen do 31. května 2018.

Registrace do Servis Teamu

Každá velká akce se neobejde bez Servis Týmu. Proto pro 1. Krajský jamboree Přemysla Oráče hledáme spolehlivý tým, který zajistí hladký průběh celé akce.

„Servisáka“ ale nemůže dělat každý. Musíš splňovat jednu důležitou podmínku.

• Musíš být skaut starší 15 let

Registrační poplatek

200za osobu

Jako odměnu za svou práci máš snížený registrační poplatek, a můžeš se těšit na jídlo po celou dobu akce a možná i příjemné překvapení.

Stále váháš?

• Podílej se na Krajské akci

• Získej organizační zkušenosti

• Poznej zákulisí celé akce

• Seznam se se spoustou fajn lidí

Registruj se!

Servis tým bude vybrán po skončení registrace. Prosíme tě o trpělivost. Vše potvrdíme e-mailem.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget