O Akci

O Akci 2018-02-16T20:27:11+01:00

Buď mezi prvními, kteří se přihlásí na jedinečné Krajské jamboree Oblasti Přemysla Oráče a užij si spousty zábavy, naber nové zkušenosti, a to hlavně díky propracovanému programu, který pro vás pečlivě připravuje náš tým. Jamboree je „Skautský sraz“ a jeho hlavním smyslem je setkat se, poznat se, odnést si zážitky a vyměnit si zkušenosti. Jamboree se zúčastní skauti a skautky z celého skautského kraje Přemysla Oráče (Ústecký kraj).

Celá akce se bude konat dlouhé čtyři dny, od 20. do 23. září letošního roku v nádherné lokalitě areálu Matylda v Mostě.

Krajské jamboree připravuje Krajská rada Junáka Ústeckého kraje Přemysla Oráče ve spolupráci s okresem Most a střediskem v Mostě. V tuto chvíli se rozbíhají první intenzivní jednání a přípravy.

I ty se můžeš stát členem servis teamu a být součástí té největší skautské akce v Ústeckém kraji. Stačí se zaregistrovat prostřednictvím registračního formuláře a využívat tak spousty výhod, které pro členy servis teamu připravujeme.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget